Semestr jesienny on-line 2023/24

Ciao a tutti!

Nie wiecie co robić jesienią porą?💨💦🍁🍂 Zapraszamy na jesienną podróż z językiem włoskim!😊🇮🇹

A podczas semestru jesiennego zajęcia ok. 4 miesiące od 2 października 2023 do 15 lutego 2024, więc ponad 4 miesiące! Wszystkie szczegóły – poziomy, grupy, cennik, zapisy – znajdziecie TUTAJ.

Wszystkie kursy będą sie odbywać ON-LINE, więc nawet podczas jesiennych wojaży, będziecie mogli się z połączyć z zajęciami przez telefon lub tablet.

Nasz kursy on-line odbywają się w programie Clickmeeting, który jest bezpośrednio połączony z naszą platformą szkolną Edusky, więc, aby połączyć się z zajęciami, wystarczy zalogować się na własny profil kursanta.

Dodatkowo poprzez platformę Edusky możecie:

  1. podpisać umowę o prowadzenie kursu,
  2. zobaczyć dziennik kursu i sprawdzić zadanie domowe,
  3. skontaktować się na chacie z lektorem lub Centrum BONA,
  4. sprawdzić dni wolne.

Nie musicie więc dodatkowo instalować niepotrzebnego oprogramowania, które tylko zaśmieca komputer i możecie się połączyć z zajęciami z każdego urządzenia.

Nasze grupy są bardzo małe – maksymalnie 6-osobowe, więc każdy kursant bierze aktywny udział w zajęciach! Nasze zajęcia to nie webinar!

Podczas zajęć oprócz przerabianych materiałów z podręcznika, wprowadzamy dodatkowe gry językowe, również interaktywne, w które można zagrać samemu po zajęciach w formie powtórki!

Otrzymacie również bezpłatny dostęp do naszych szkolnych zestawów Quizlet przez cały okres trwania semestru wakacyjnego.  Nasze zestawy obejmują szczegółowe słownictwo podręcznikowe oraz słownictwo podzielone tematycznie. Na ten moment stworzyliśmy już ok. 250 zestawów!

Zapraszamy wszystkich do zdalnej nauki języka włoskiego razem z nami!  Na pewno nie będziecie żałować! 🙂