Kursy wakacyjne on-line 2023

Ciao a tutti!

Mamy już plany wakacyjne! 🙂 A Wy? Jeśli jeszcze ich nie macie, to zapraszamy na naukę włoskiego!

A podczas tych wakacji przygotowaliśmy kursy w formie TRZECIEGO SEMESTRU – WAKACYJNEGO, więc zajęcia nie będą trwały 1 miesiąc, ale od 26 czerwca do 23 września 2023, więc 3 miesiące! Wszystkie szczegóły – poziomy, grupy, cennik, zapisy – znajdziecie TUTAJ.

Oprócz kursów standardowych przygotowaliśmy również KURSY KONERWSACYJNE.  Świetne do utrwalenia i przećwiczenia już poznanych zagadnień. A co więcej, wszystkie będą prowadzone przez lektorów native, którzy nie mówią po polsku 🙂 Plan kursów konwersacyjnych znajdziecie TUTAJ.

Wszystkie kursy będą sie odbywać ON-LINE, więc nawet podczas letnich wojaży, będziecie mogli się z połączyć z zajęciami przez telefon lub tablet.

Nasz kursy on-line odbywają się w programie Clickmeeting, który jest bezpośrednio połączony z naszą platformą szkolną Edusky, więc, aby połączyć się z zajęciami, wystarczy zalogować się na własny profil kursanta.

Dodatkowo poprzez platformę Edusky możecie:

  1. podpisać umowę o prowadzenie kursu,
  2. zobaczyć dziennik kursu i sprawdzić zadanie domowe,
  3. skontaktować się na chacie z lektorem lub Centrum BONA,
  4. sprawdzić dni wolne.

Nie musicie więc dodatkowo instalować niepotrzebnego oprogramowania, które tylko zaśmieca komputer i możecie się połączyć z zajęciami z każdego urządzenia.

Nasze grupy są bardzo małe – maksymalnie 6-osobowe, więc każdy kursant bierze aktywny udział w zajęciach! Nasze zajęcia to nie webinar!

Podczas zajęć oprócz przerabianych materiałów z podręcznika, wprowadzamy dodatkowe gry językowe, również interaktywne, w które można zagrać samemu po zajęciach w formie powtórki!

Otrzymacie również bezpłatny dostęp do naszych szkolnych zestawów Quizlet przez cały okres trwania semestru wakacyjnego.  Nasze zestawy obejmują szczegółowe słownictwo podręcznikowe oraz słownictwo podzielone tematycznie. Na ten moment stworzyliśmy już ok. 250 zestawów, a podczas wakacji pojawią się również te WAKACYJNE!

Zapraszamy wszystkich do zdalnej nauki języka włoskiego podczas wakacji razem z nami!  Na pewno nie będziecie żałować! 🙂