Centrum Języka i Kultury Włoskiej BONA – Odrobina słonecznej Italii w Twoim mieście.

Poznawaj język włoski, a także południową kulturę, kuchnię oraz ciekawych ludzi w miejscu pełnym włoskiego temperamentu oraz pasji!

kursy_wloskiego

WYSOKA JAKOŚĆ

Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele i lektorzy – zarówno z Polski, jak i Włoch. O skuteczności naszych metod najlepiej świadczą wyniki kursantów, których od 2010 roku gościliśmy już ponad 4000.

kursy_polskiego

WYJĄTKOWE PODEJŚCIE

Najlepsze efekty osiągamy gdy połączy się naukę z zabawą. Wiemy o tym, dlatego gry językowe, piosenki, ciekawe audycje, wydarzenia oraz filmy nie są dodatkowym, ale głównym elementem naszych zajęć.

wloski_kulinarnie

KAMERALNE GRUPY

Zajęcia odbywają się w maksymalnie 6 osobowych grupach – koniec, kropka! W małej grupie szybciej się uczysz, więcej mówisz oraz bierzesz czynny udział w zajęciach. Nie ma czasu na nudę podczas naszych zajęć!

kursy_wloskiego

KUCHNIA I KULTURA

W trakcie zajęć nie brakuje ciekawostek dotyczących historii i kultury ojczyzny Renesansu. Po zajęciach zapraszamy na warsztaty i zajęcia kulturalne, które przybliżą wam słoneczne smaki Italii.

PROMOCJE

AVANTI

Swój pierwszy kurs języka włoskiego ukończyłeś w Centrum BONA? Nie zatrzymuj się! Jeśli będziesz chciał kontynuować naukę z nami otrzymasz 5% zniżki na kolejny kurs.

STUDENTE

Studiujesz we Wrocławiu? Przekonaj się, że język włoski otwiera nowe możliwości i drzwi wielu pracodawców. Zapisując się teraz na kurs grupowy lub indywidualny otrzymasz 5% zniżki!

FAMIGLIA

Jak mówią Włosi „La famiglia prima di tutto”. Jeśli macie ochotę uczyć się języka włoskiego wspólnie z bliskimi, to każdy kolejny członek rodziny otrzyma zniżkę w wysokości 5%.

AMICI

Zaproś Przyjaciół! Zarówno Ty oraz Twój znajomy otrzymacie 5% zniżki na kurs językowy. Dodatkowo będziesz miał extra motywację zupełnie gratis.

* Zniżki nie kumulują się.

LEKTORZY

 

MAGDALENA

Założycielka

Już podczas pierwszego wyjazdu do Włoch jako...

WIĘCEJ

MAURO

Lektor

Vorrei insegnarvi la lingua italiana e farvi conoscere...

WIĘCEJ

MARTA

Lektor

Ciao! Mam na imię Marta, jestem absolwentką...

WIĘCEJ

MONIKA

Lektor

Mam na imię Monika i jestem absolwentką Filologii...

WIĘCEJ

ANNA

Lektor

Benvenuti, io sono Anna! Kocham Włochy...

WIĘCEJ
"Centrum BONA, to coś znacznie więcej niż szkoła języka włoskiego, to również włoska kultura i kuchnia. Tu poznasz rodowitych Włochów, a także weźmiesz udział w ciekawych imprezach i kursach tematycznych. Nasze kursy języka włoskiego są nie tylko skuteczne, ale także prowadzone w nieszablonowy i ciekawy sposób. Oferta Centrum jest skierowana do firm, które chcą podnieść kompetencje swoich pracowników oraz do osób zafascynowanych kulturą Italii. Prowadzimy również korepetycje z języka włoskiego. Centrum Języka i Kultury Włoskiej – Wrocław jeszcze nigdy nie był tak blisko słonecznej Italii!"
Centrum BONA