Witamy w Bibliotece włoskiej BONA!

Zapraszamy do skorzystania z naszego zbioru w języku włoskim oraz w języku polskim o tematyce włoskiej, który każdego dnia się powiększa.

Zajdziecie w niej:

Każdy italofil na pewno znajdzie dla siebie coś interesującego! 🙂

Aby zapisać się do biblioteki wypełnij poniższy formularz:

(Po otrzymaniu twoich danych skontaktujemy się telefonicznie w celu dopełnienia zapisu)

  Imię i nazwisko:

  Adres email:

  Numer telefonu:

  Jesteś słuchaczem Centrum BONA:

  Informacje dodatkowe:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BONA Centrum Języka i Kultury Włoskiej danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zapisu do biblioteki zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dziennik Urzędowy UE, L 119/1 z 4 maja 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BONA Centrum Języka i Kultury Włoskiej danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celach marketingowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dziennik Urzędowy UE, L 119/1 z 4 maja 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).