Kursy on-line od podstaw – wakacje 2021

Ciao a tutti!

Mamy już plany wakacyjne!  A Wy? Jeśli jeszcze ich nie macie, to zacznijcie się uczyć języka włoskiego razem z nami! 🙂

A podczas tych wakacji przygotowaliśmy kursy dla poczatkujących w formie TRZECIEGO SEMESTRU – WAKACYJNEGO, więc zajęcia nie będą trwały 1 miesiąc, ale od 21 czerwca do 18 września 2021, więc 3 miesiące!

Wszystkie kursy będą sie odbywać ON-LINE, więc nawet podczas letnich wojaży, będziecie mogli się z połączyć z zajęciami przez telefon lub tablet.

Nasz kursy on-line odbywają się w programie Clickmeeting, który jest bezpośrednio połączony z naszą platformą szkolną Edusky, więc, aby połączyć się z zajęciami, wystarczy zalogować się na własny profil kursanta.

Dodatkowo poprzez platformę Edusky możecie:

  1. podpisać umowę o prowadzenie kursu,
  2. zobaczyć dziennik kursu i sprawdzić zadanie domowe,
  3. skontaktować się na chacie z lektorem lub Centrum BONA,
  4. sprawdzić dni wolne.

Nie musicie więc dodatkowo instalować niepotrzebnego oprogramowania, które tylko zaśmieca komputer i możecie się połączyć z zajęciami z każdego urządzenia.

Nasze grupy są bardzo małe – maksymalnie 6-osobowe, więc każdy kursant bierze aktywny udział w zajęciach! Nasze zajęcia to nie webinar

Podczas zajęć oprócz przerabianych materiałów z podręcznika, wprowadzamy dodatkowe gry językowe, również interaktywne, w które można zagrać samemu po zajęciach w formie powtórki!

Otrzymacie również bezpłatny dostęp do naszych szkolnych zestawów Quizlet przez cały okres trwania semestru wakacyjnego.  Nasze zestawy obejmują szczegółowe słownictwo podręcznikowe oraz słownictwo podzielone tematycznie. Na ten moment stworzyliśmy już ok. 150 zestawów, a podczas wakacji pojawią się również te WAKACYJNE

Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w 3 bezpłatnych webinariach językowo-kulturalno-gramatycznych, które będziemy organizować w miesięcznych odstępach. 

Zapraszamy wszystkich do zdalnej nauki języka włoskiego podczas wakacji razem z nami!  Na pewno nie będziecie żałować! 🙂

A poniżej PLAN KURSÓW WAKACYJNYCH DLA POCZATKUJĄCYCH – POZIOM A1:

Kursy 2 razy w tygodniu po 90 minut – 48h lekcyjnych. Koszt kursu – 1069 zł:

pon/czwartek 08:30-10:00 – 5 WOLNYCH MIEJSC
wtorek/czwartek 15:30-17:00 – 4 WOLNE MIEJSCA
wtorek/czwartek 19:00-20:30 – BRAK WOLNYCH MIEJSC

Kursy 1 raz w tygodniu po 90 minut – 24h lekcyjnych. Koszt kursu – 619 zł:

środa 15:30-17:00 – 5 WOLNYCH MIEJSC
czwartek 17:15 -18:45 – 3 WOLNE MIEJSCA
czwartek 19:00-20:30 – BRAK WOLNYCH MIEJSC
piątek 09:00-10:30– 3 WOLNE MIEJSCA

Kurs można również opłacić w dwóch ratach.

ZAPISZ SIĘ NA KURS WAKACYJNY