Kursy wakacyjne on-line 2021

Ciao a tutti!

Mamy już plany wakacyjne! 🙂 A Wy? Jeśli jeszcze ich nie macie, to zapraszamy na naukę włoskiego! 🙂

A podczas tych wakacji przygotowaliśmy kursy w formie TRZECIEGO SEMESTRU – WAKACYJNEGO, więc zajęcia nie będą trwały 1 miesiąc, ale od 21 czerwca do 18 września 2021, więc 3 miesiące! Wszystkie szczegóły – poziomy, grupy, cennik, zapisy – znajdziecie TUTAJ.

Oprócz kursów semestralnych przygotowaliśmy również krótkie – trzytygodniowe KURSY GRAMATYCZNE – Gramatyka w pigułce. 🙂 Świetne do powtórki zagadnień gramatycznych z każdego poziomu zaawansowania, Każdy kurs będzie skupiał się na jednym zagadnieniu gramatycznym. Plan kursów gramatycznych znajdziecie TUTAJ.

Wszystkie kursy będą sie odbywać ON-LINE, więc nawet podczas letnich wojaży, będziecie mogli się z połączyć z zajęciami przez telefon lub tablet.

Nasz kursy on-line odbywają się w programie Clickmeeting, który jest bezpośrednio połączony z naszą platformą szkolną Edusky, więc, aby połączyć się z zajęciami, wystarczy zalogować się na własny profil kursanta.

Dodatkowo poprzez platformę Edusky możecie:

  1. podpisać umowę o prowadzenie kursu,
  2. zobaczyć dziennik kursu i sprawdzić zadanie domowe,
  3. skontaktować się na chacie z lektorem lub Centrum BONA,
  4. sprawdzić dni wolne.

Nie musicie więc dodatkowo instalować niepotrzebnego oprogramowania, które tylko zaśmieca komputer i możecie się połączyć z zajęciami z każdego urządzenia.

Nasze grupy są bardzo małe – maksymalnie 6-osobowe, więc każdy kursant bierze aktywny udział w zajęciach! Nasze zajęcia to nie webinar! 🙂

Podczas zajęć oprócz przerabianych materiałów z podręcznika, wprowadzamy dodatkowe gry językowe, również interaktywne, w które można zagrać samemu po zajęciach w formie powtórki!

Otrzymacie również bezpłatny dostęp do naszych szkolnych zestawów Quizlet przez cały okres trwania semestru wakacyjnego. 😊 Nasze zestawy obejmują szczegółowe słownictwo podręcznikowe oraz słownictwo podzielone tematycznie. Na ten moment stworzyliśmy już ok. 150 zestawów, a podczas wakacji pojawią się również te WAKACYJNE! 🙂

Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w 3 bezpłatnych webinariach językowo-kulturalno-gramatycznych, które będziemy organizować w miesięcznych odstępach. 😊

Zapraszamy wszystkich do zdalnej nauki języka włoskiego podczas wakacji razem z nami! 🙂 Na pewno nie będziecie żałować! 🙂